#

Dylemat

B.A. Paris

Jedna książka co 2,5 minuty! 18 tys. egzemplarzy miesięcznie! Taka jest średnia sprzedaż thrillerów B.A.Paris w Polsce.

DZIEŃ, KTÓRY NA ZAWSZE ZMIENI ŻYCIE PEWNEJ RODZINY

Jak daleko się posuniesz, by dać ukochanej osobie kilka godzin szczęścia?


Na ten dzień czekała od lat. Na przyjęcie, o jakim marzyła. Będą wszyscy jej bliscy i przyjaciele... poza córką. Lecz ta nieobecność, choć przed nikim się do tego nie przyznaje, wcale jej nie martwi. Szkoda tylko, że pojawi się ktoś, kogo wolałaby nigdy więcej nie widzieć. I ten fakt przyćmiewa jej radość. Podobnie jak to, że po przyjęciu będzie musiała zdradzić mężowi sekret, który wywróci jego życie do góry nogami.

Wie, że nie zawsze był dobrym mężem, ale teraz jest gotowy zrobić wszystko, by nic nie zakłóciło idealnego przyjęcia żony. Nawet jeśli przez kilka godzin będzie musiał być sam z potwornym dylematem. Nawet jeśli wie, że to przyjęcie nie powinno się odbyć. Nawet jeśli żona nigdy mu nie wybaczy.

W powieściach „Na skraju załamania” oraz „Pozwól mi wrócić” B.A. Paris królują wątki sensacyjne. Tym razem Paris powraca do klimatu z pierwszej książki „Za zamkniętymi drzwiami” udowadniając, że prawdziwe dylematy są nie do rozwiązania.


NASZA RECENZJA

FRAGMENT DO CZYTANIA

WYWIAD


POZOSTAŁE POWIEŚCI B.A. PARIS:

"ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI"
"NA SKRAJU ZAŁAMANIA"
"POZWÓL MI WRÓCIĆ"22 kwietnia o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie na żywo online z B.A. Paris, w ramach cyklu empiku #premieraonline i będzie pierwszym tego rodzaju spotkaniem z autorem zagranicznym.

Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik (Radio ZET).

Streaming ze spotkania będzie dostępny tutaj: https://www.facebook.com/empikcom/

Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/677067883056128/O AUTORCE

B.A. Paris (pod tym pseudonimem ukrywa się Bernadette McDougall), brytyjska autorka zrobiła zawrotną karierę dzięki powieściom „Za zamkniętymi drzwiami” i „Na skraju załamania”, które szybko trafiły na listy bestsellerów „New York Timesa”, „Sunday Timesa”, Amazona oraz iBooks.

Powieść „Za zamkniętymi drzwiami”, późny debiut autorki, została uznana za jedną z książek miesiąca Amazona, iBooks oraz Real Simple, znalazła się też na liście najlepszych książek 2016 r. LibraryReads. W plebiscycie Goodreads Choice Awards była nominowana w kategoriach „Kryminał i thriller” oraz „Debiut autorski”. W Polsce „Za zamkniętymi drzwiami” do dziś – prawie dwa lata po premierze – utrzymuje się na listach bestsellerów.

Polscy czytelnicy pokochali powieści B.A. Paris – autorka była trzykrotnie nominowana do BESTSELLERA EMPiKu (jej książki trafiły na listę bestsellerów EMPiKu w sumie aż 77 razy!) i trzykrotnie znalazła się w finale plebiscytu Książka Roku Lubimyczytać.pl.


źródło: materiały prasowe wydawnictwa