#

Zakłamani

Joanna Dulewicz

Seria morderstw, korupcja, handel żywym towarem i ludzie jak demony oplątani siecią kłamstw…

Prezes zarządu spółki medycznej i szef prywatnego kieleckiego szpitala ginie bez wieści. Rok później jego żona wraca na stałe do rodzinnego miasteczka. Eryka, pracująca dotychczas w szkole jako polonistka, staje się prawną reprezentantką interesów męża, zasiada w zarządzie spółki i zostaje szefową szpitala. Niedługo później pod jej domem zostają odnalezione zwłoki pobitej i zgwałconej Ukrainki. Sprawę przejmuje kielecka policja, w której pracę rozpoczyna właśnie Patryk Wroński, były uczeń Eryki. Zgłębia on tajniki zawodu pod okiem pani inspektor słynącej z niestandardowych metod pracy i niewyparzonego języka…

Już wkrótce przyjdzie im zmierzyć się z niewyobrażalnym złem.

Książkę polecają:

Niewiarygodny kryminał.
Robert Małecki

Mroczny klimat.
Magda Stachula

Świetny debiut.
Marta Guzowska


FRAGMENT DO CZYTANIA


O AUTORCE

fot. Daniel Gołębiowski

Joanna Dulewicz - ukończyła filologię angielską i zarządzanie. Obecnie związana jest z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach, gdzie pracuje nad doktoratem z literaturoznawstwa, a także prowadzi zajęcia z literatury oraz konwersatoria. Jest autorką wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych. Zajmuje się także tłumaczeniami tekstów literackich.

Kocha podróże, czarną kawę i wiersze Maryli Wolskiej. Nałogowo czyta książki. Siłę i inspirację czerpie z wypadów w Tatry.