#
#

tytuł: Gra w życie

autorka: Deakin Leona

premiera: 3 kwietnia 2019 r.

liczba stron: 386

wydawca: Burda Media Polska

Gra w życie

Deakin Leona

Perfekcyjny system naukowców czy projekt szaleńców? Czy za pomocą serii wyzwań można zawładnąć czyimś umysłem? Czy można pozyskać prywatne dane, by całkowicie przejąć nad kimś kontrolę? Polscy czytelnicy jako pierwsi mają szansę poznać kulisy niebezpiecznej i mrożącej krew w żyłach gry.

Czworo ludzi znika bez śladu w dniu swoich urodzin. Samotna matka-żołnierka z syndromem stresu pourazowego po misjach w Afganistanie, czarujący chłopak spodziewający się pierwszego dziecka z narzeczoną, wzorowy student i kochająca matka dwójki małych dzieci. Pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego – jedyne, co ich łączy, to kartka urodzinowa znaleziona w ostatnim znanym miejscu pobytu każdego z nich. Na niej zawsze widnieje taka sama wiadomość:

Twój prezent to gra.

Zagraj – jeśli się odważysz.

Policja nie interesuje się sprawą: przecież to tylko zabawa. Rodziny zaginionych jednak szaleją z niepokoju, więc w poszukiwania zostaje zaangażowana psycholożka i detektywka Augusta Bloom. Gdy kobieta zagłębia się w sprawę, odkrywa, że gra została zaprojektowana właśnie z myślą o nich. Z niepokojem zaczyna podejrzewać, co łączy wszystkie cztery osoby. To coś, co sprawia, że są bardzo niebezpieczne.

Gdy znikają kolejni ludzie, doktor Bloom rozpoczyna wyścig z czasem, by namierzyć wyrachowanych organizatorów tajemniczej gry. Tylko genialny umysł psycholożki może rozszyfrować ten piekielnie inteligentny system. Nie wie jednak, czy jej dochodzenie powstrzyma przestępców, czy też im pomoże.

DO POCZYTANIA

NASZA RECENZJA

o autorce:

Leona Deakin - rozpoczęła karierę jako psycholożka, współpracując z policją w hrabstwie West Yorkshire. Obecnie mieszka ze swoją rodziną w Leeds, gdzie zajmuje się psychologią pracy. „Gra w życie” to jej pierwszy thriller. Jeszcze w tym roku ukaże się kolejna książka z doktor Augustą Bloom.

źródło: materiały prasowe wydawnictwa