#

Sukces społecznościowej akcji wspierającej wydanie kryminału „Krótka instrukcja obsługi psa”

Krzysztof M. Kaźmierczak

Patronujemy akcji, która cieszy się ogromnym sukcesem! W tydzień zebrano ponad 20 proc. kwoty na wydanie ciągu dalszego kryminału „Krótka instrukcja obsługi psa”. Dziękujemy!

Na stronie wspieram.to/zemsta trwa społecznościowa akcja wsparcia wydania kontynuacji powieści kryminalnej „Krótka instrukcja obsługi psa” opartej na motywach głośnego zabójstwa dziennikarza Jarosława Ziętary. W ciągu zaledwie siedmiu dni udało się zebrać ponad jedną piątą potrzebnej sumy. Jeśli akcja się powiedzie zatytułowana „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” książka wyjdzie już we wrześniu br.

– To nietypowa akcja, bo nie prowadzono dotąd w Polsce zbiórki społecznościowej na rzecz wydania kontynuacji powieści kryminalnej. Tym bardziej jestem pozytywnie zaskoczony pierwszymi efektami. Dziękuję wszystkim wspierającym i zapraszam do dalszego udziału w akcji – mówi Krzysztof M. Kaźmierczak, dziennikarz śledczy, autor kryminału „Krótka instrukcja obsługi psa”.

Wspierający mogą wybierać nagrody za swój udział w akcji. Są wśród m.in. egzemplarze książki „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” w ściśle limitowanej edycji w twardej oprawie z imienną dedykacją i gadżetami oraz inne publikacje autora kryminału.