tytuł: „Krótka instrukcja obsługi psa: Motyw”

autor: Krzysztof M. Kaźmierczak

zrzutka.pl/motyw

„Krótka instrukcja obsługi psa: Motyw” zrzutka.pl/motyw

„Krótka instrukcja obsługi psa: Motyw” zamyka trylogię kryminalną opartą na głośnej sprawie porwania i zabójstwa dziennikarza śledczego, Jarosława Ziętary. Na stronie zrzutka.pl/motyw trwa akcja wydania tej książki. Wszyscy uczestnicy otrzymają za swój udział nagrody.

„Krótka instrukcji obsługi psa” to przerażający, dynamicznie napisany kryminał oparty na motywach prawdziwej zbrodni. Napisana przez nagradzanego dziennikarza śledczego, Krzysztofa M. Kaźmierczaka książka została bardzo dobrze przyjęta przez recenzentów i czytelników. Wydany został także sequel powieści pt. „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta”. Teraz na publikacje czeka ostatni tom, który stanowi dopełnienie całej intrygującej i krwawej historii.

„Motyw” jest równie zaskakujący i poruszający jak obie wydane części. Są w nim służby specjalne, gangsterzy, sprzedajni policjanci, początki polskiej mafii. Akcja rozgrywa się w naszym kraju oraz w Berlinie i w Moskwie.

Pomysł wydania „Motywu” spotkał się z poparciem szeregu znanych pisarzy i dziennikarzy. Są wśród nich m.in. Ryszard Ćwirlej, Piotr Krysiak, Cezary Łazarewicz, Łukasz Orbitowski, Piotr Pytlakowski. Magdalena Rigamonti i Mariusz Zielke.

Celem zrzutki jest nie tylko wydanie książki "Krótka instrukcja obsługi psa: Motyw", ale także bezpłatne przekazanie jej do bibliotek publicznych, w których znajdują się już wcześnie wydane tomy powieści. Dodatkowo część nakładu zostanie bez opłat przekazana adeptom dziennikarstwa podczas spotkań edukacyjnych na temat sprawy Ziętary.

Kryminał to jednak nie wszystko. W książce zamieszczone zostaną dwa dodatki specjalne. Jeden zatytułowany „Dlaczego Ziętara musiał zginąć” jest pierwszym kompleksowym wyjaśnieniem najbardziej zagadkowych okoliczności zbrodni. Drugim dodatkiem są oryginalne dokumenty dotyczące ogromnej afery alkoholowej z czasów transformacji ustrojowej Polski, bliźniaczej do tej, która kosztowała dziennikarza życie.

Autor zapewni uczestnikom akcji wyjątkowe egzemplarze książki wraz z imiennymi dedykacjami. Wspierający wydanie „Motywu” mogą wybierać wśród wielu nagród, wśród których są także inne książki ale też np. możliwość nazwania jednego z bohaterów kryminału. Pula części nagród jest ograniczona więc lepiej nie czekać do końca akcji prowadzonej na zrzutka.pl/motyw tylko już teraz zarezerwować książkę dla siebie. Zapraszamy do udziału w tej akcji.

MATERIAŁY AUTORA

Krzysztof M. Kaźmierczak