#
#

"Gdzie jest Mia" Alexandra Burt

Wydawnictwo Świat Książki

"Gdzie jest Mia" Alexandra Burt

Thriller psychologiczny, trzymający w napięciu jak Dziewczyna z pociągu czy Zanim zasnę. Dziecko znika. Ale czy matka chce jego powrotu?

Estelle Paradise budzi się w szpitalu po tym, jak zostaje znaleziona na dnie wąwozu bliska śmierci, z raną postrzałową głowy. Wkrótce dociera do niej straszna prawda: jej siedmiomiesięczna córeczka Mia zaginęła. Kilka dni wcześniej Estelle odkryła, że łóżeczko jej córki jest puste. W mieszkaniu nie było śladów włamania, za to zniknęły z niego wszelkie ślady istnienia Mii: jej pieluszki, ubranka, butelki. Zrozpaczona matka nie potrafi tego wyjaśnić, ale za wszelką cenę usiłuje znaleźć córkę. Jej chaotyczne zachowanie i tajemnicze okoliczności zaginięcia dziecka sprawiają, że to właśnie Estelle staje się główną podejrzaną w oczach policji i opinii publicznej. Czy słusznie? Gdyby tylko sama to wiedziała…

Książka tak wciągająca, że nie będziecie w stanie jej odłożyć.

Oprah Winfrey

Pełna zwrotów akcji, trzymająca w napięciu, pięknie napisana i wciągająca bez reszty.
Meg Gardiner, laureatka Edgar Award

Alexandra Burt – urodziła się w Niemczech, po studiach wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracowała jako tłumacz. Należy do Sisters In Crime, międzynarodowej organizacji zrzeszającej autorki powieści kryminalnych. Gdzie jest Mia? to jej pierwsza książka, autorka właśnie pracuje nad kolejną.


Wydawnictwo Świat Książki